Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudnak nekem penzt utalni?

Hogy tudnak nekem penzt utalni?

Figyelt kérdés
Most csinaltattam kartyat es nem tudom, hogy kell? Mit kell megadni hozza az utalo felnek, hogy tudjon utalni?
2020. márc. 22. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

A kártyára nem lehet utalni, csak arra a számlára, amiről a kártyával tudsz pénzt használni (készpénzt felvenni; vásárlásért, szolgáltatásért fizetni).

Az utaló félnek azokat az adatokat kell megadnia, amit kérnek (űrlapon, akár papíralapú, akár online).

Általában az összeg, a kedvezményezett neve, a kedvezményezett számlaszáma szükséges (vagyis, ha neked utalnak, akkor a te neved, számlaszámod).

Írható közlemény, illetve online utalásnál megszabható, hogy egyszeri, vagy ismétlődő, illetve, adott lehetőségekből lehet választani, hogy mikor történjen az utalás.

Ha sikeres, akkor az összeg megjelenik a számládon, és akkor jöhet képbe a kártyád: kártyahasználattal felveheted, fizethetsz belőle, a számládról.

2020. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!