Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Takarékbank azonnali átutalás?

Takarékbank azonnali átutalás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Amennyiben Takarékbankos bankszámlával rendelkezem és azonnali utalást fogadok, úgy mennyi idő elteltével lesznek láthatók a tranzakció részletei (küldő neve, számlaszám, közlemény stb.)?


Most fogadtam először így átutalást ilyen számlán és mindössze SMS értesítést kaptam eddig az összeggel, viszont minden egyéb információ hiányzik. Netbankon egyáltalán nem látszik a tranzakció, csak az összegyenleg. Fontos lenne számomra, hogy legalább pár órán belül tudjam azonosítani pontosan kitől és milyen közleménnyel jött az összeg.


Előre is köszönöm!



2020. márc. 28. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudom a választ, de van 0/24-es telefonos ügyfélszolgálatuk, egyszer hívtam őket, de többet segítettek, mint előtte a fiókban az ügyintéző.
2020. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!