Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut bankszámlámhoz kérhete...

Revolut bankszámlámhoz kérhetem a fizetésemet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nemzetközi számla, de van esetleg más is aki odakéri a fizuját? Esetleg ha igen akkor késhet? Vonnak le valamennyi összeget, vagy egyáltalán nem is lehet odakérni, vagy hely válogatja? Egy Interspárról lenne szó.

2020. márc. 29. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van Revolut számlám, te biztos hogy nem kérném oda a fizetésem. Nem hallottál róla hogy csomó embernek egyik pillanatról a másikra felfüggesztették a számláját gyanús pénzmozgásra hivatkozva?
2020. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs magyar dedikált IBAN, így nem éri meg.
2020. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan azt akartam írni mint a #1

Annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy külön figyelmeztetnek, hogy fizut soha ne kérj oda, mert ha van valami akkor csak arra a számlára tudják utalni a pénzt ahonnan jött. Szóval pl kapod a havi fizud, tiltódik a számlád, vagy feltudják oldani, vagy azt mondják, hogy ne hari, de ez tiltva marad viszont a pénzt vissza utaljuk. De azt nem egy általad megadott számlára, hanem ahonnan a kifizetés érkezett. Ezért mondják hogy saját számláról utalj rá, mert ha tiltják így tudod igazolni legjobban hogy a te számládról megy a pénz és nincs gond. Vagy ha nem saját számláról utalsz akkor olyanról kell amire nem gáz ha vissza utalják az adott összeget.

Mellesleg gondolom tudod hogy itt nincs ügyfélszolgálat. Ha van valami 90% hogy géppel fogsz csak beszélni, mert pár alkalmazott van csak. Meg magyarul nem is tudsz velük beszélni csak angolul.

2020. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!