Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti kaptatok valami visszajelzé...

Ti kaptatok valami visszajelzést a banktól amikor nyilatkozatok, hogy szeretnétek továbbfizetni a hitelt a moratórium alatt?

Figyelt kérdés

Kb 5 napja nyilatkoztam, semmi visszajelzést nem kaptam. Automatikus lenne?

OTP Bank


Köszönöm a válaszokat.


2020. márc. 30. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy meg gyűjtik őket. Arra ügyelj, hogy legtöbb helyen az automatikus beszédesek fel vannak függesztve, így manuálisan kell őket újraindítani
2020. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Nekem mindig elsején szedik be, nem hóközben.
2020. márc. 30. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jeleztek vissza semmit.
2020. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1es, ez hülyeség. Mikor nyilatkozol, arra bólintasz rá, hogy újra eredeti formájában fizeted a hiteled(azaz beszedéssel a legtöbb ügyfélnél)
2020. ápr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk még mindig nem sikerült vonni a banknak több, mint egy év után sem. Többszöri telefonálás, személyes megkeresés után sem. Látják a nyilatkozatot és ennyi. TakarékBank...
2021. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!