Ez,hogy lehet,levonás a számlámról?

Figyelt kérdés

-200ezret levontak a számlámról...

Munkanélkülin vagyok, 110ezret kapok havonta munkanélkülit, van tartozásom végrehajtáson, de azt megtehetik,hogy 200ezre a számlámról levonnak?

Azt nem központilag vonják?

Ha jól tudom max 50% vonható havonta


2020. máj. 13. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Inkasszó esetén nem 50% van, hanem mentes, banfiókban személyesn felvehető összeg. Ami nem túl sok...
2020. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mi alapjan inkasszoznak? Nem kozpontilag vonnak?
2020. máj. 13. 17:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg ha inkasszó van a számlán akkor nem azt jelenti,hogy leveszi a jelenlegi egyenleget és még minuszba is rakja nem?
2020. máj. 13. 17:40
 4/5 xswerdy ***** válasza:
80%
az biztos, hogy a végrehajtó vonta le az összeget, vagy csak feltételezés? Ha van hitelkereted, akkor azt is inkasszálhatják. Ha nincs hitelkereted, akkor is mínuszba mehetsz, de csak speciális esetekben (pl. banki díjak miatt).
2020. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs hitelkeret, igen a végrehajtó, Elérhető egyenleg -159 229ft

és alatta egyenleg 32 604ft

Ezt nem is értem, azt,hogy tehetik meg,hogy az egészet levonják miből fogom kihúzni a hónapot? nem is vehetek erről le többet

2020. máj. 14. 09:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!