Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Falusi Csokköltsègvetès...

Falusi Csokköltsègvetès hiànypótlàs mennyi idő?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem tudom van e itt hozzà èrtő aki korrekt tanàcsot tud adni Egy hitelközvetítő àltal igenyeltük a falusi Csokot amit mar megbantam:( 150 ezer ft dijjat kert az elejen amunkajaert amit ki is fizettunk aztan jöttek a problemak ....telefonon egyszerüen kihivas el erni nem informal minket es be vallom mar sejtem hogy hazudik is. A bank a hazvasarlast jovahagyta a biralat soran ezt az infot kaptuk tole persze a bank nem hivott ...de a koltsegvetesunke amit o toltott ki butort is bele irt...es azt ki kell szednunk a kolsegvetesbol javitania kell noss tobbszori telefonlagatasra el ertem hogy allitolag tölt újjat ami mar jo lessz azt mondta hètfon be is adta a bankban. Azotasem tudunk semmitsem hivtam a bankot ott egy kedves holgy kozolte hogy nem.nèz az ügyünk utàn ès ismeri a közvetítőt beszelni fog vele es ram csapta a telefont! Ilyenkor mèg is mit javasoltok mit tegyek? Teljesen el vagyok keseredve több mint 2 honapja vàrunk ès nagyon sok penzunk es energiank benne van mennyi ideje van a banknak a koltsegvetest jovahagyni ha hetfon tenyleg benyujtotta a kozvetito?
2020. máj. 14. 14:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!