Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel felvétele jövedelem...

Hitel felvétele jövedelem igazolás nélkül?

Figyelt kérdés
Ingatlan vásárláshoz hogy tudok hitelt felvenni, jövedelem igazolás nélkül? A jövedelem igazolás helyett, nem elég egy bankszámla kivonat? Valaki tud egy alternatív megoldást?

2020. máj. 20. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik banknál sincs ilyen.

Miért nincs? Nem vagy bejelentve?

2020. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

A bank látni akarja, hogy vissza tudod fizetni a pénzét, ehhez pedig kell valami, ami a JÖVŐBEN jövedelmet biztosít számodra. Rendszeres jövedelmet.


Ha pénz van a bankszámládon, azt lehet csak direkt ezért tetted rá, kölcsönkaptad, holnap vissza kell utalnod. Vagy mi a garancia rá, hogy nem költöd el az egészet holnap egy luxuskocsira?

Ha nem tudsz leigazolható jövedelmet produkálni, senki nem fog szóbaállni veled. Én se tenném. A pénzt csak kölcsönkapod, nem örökbe. Bizonyítsd, hogy vissza tudod fizetni, és a hajlandóságod is megvan rá.

Puszira nem adnak milliókat, márpedig te csak a két szép szemedet meg egy ígéretet tudsz felmutatni.

Nincs alternatív megoldás, és ez így van jól.

2020. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

"Ingatlan vásárláshoz hogy tudok hitelt felvenni, jövedelem igazolás nélkül? "

Sehogy. Nem hogy jövedelemigazolás kell, hanem kifejezetten munkáltatói igazolás, hogy nem vagy próbaidő alatt, nem egyszerűsített foglalkoztatásban alkalmaznak, stb. és X jövedelmed van.

Jut eszembe: a bank csak az ingatlan max 80 %-áig hitelez, de inkább 70% - a 20-30 % önerőd már megvan?

2020. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem a saját bankom nem kért munkáltatói igazolást. Mondjuk ők látják, hogy 15 éve rendszeres a jövedelmem.
2020. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kérdezi, hogy alternatív megoldás saját bankja nem kért volna nekem így jött le, tehát vmi okból nem tud munkáltatóit vinni, lehet nincs bejelentett munkahelye.
2020. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen hiszem, hogy a fekete fizut bárki is utalná.
2020. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg fogsz lepődni (ahogy én is meglepődtem :) ), de nagyon sok helyen utalják.

Nem értem, hogy nem félnek. Bérpapír nincs, rendes elszámolás vagy munkaidő-nyilvántartás nincs. A háttérben biztos vannak valamiféle kamu adatok, amiket egy könyvelő foltozgat, hogy nagyjából rendben legyenek.

És mégis utalnak. Egy csomó kérdésem lett volna, de aki ilyen helyen dolgozik (ismerős), meg hajlandó így dolgozni, arról gondolom mindenki sejti, hogy nem értelmiségi. Szóval fogalma sincs az elszámolásokról vagy az adózásról vagy bármiről, így a kérdéseimre sem tudott választ adni. Csak annyit mondott, hogy biztos nem fél a főnöke, ezek szerint.

2020. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!