Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsönt milyen...

Személyi kölcsönt milyen célra lehet felvenni?

Figyelt kérdés
Mi lakáshitel önerőnek gondoltuk, 5M forintot. Csak arra meg nem ad a bank. Mit lehet beírni, hogy milyen célra kell, amit a bank el is fogad?

2020. máj. 20. 20:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%

Mindent hitelből?

Hát ez kemény lesz!

2020. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%
Azt ugye tudod, hogyha felveszel szabadfelhasználású hitelt ilyen összegben, akkor annak esélye, hogy kapsz mellé lakáshitelt, az nem sok van
2020. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Választ várok, és nem okoskodás!

A lakáshitelt meg a párom venné fel, akivel nem vagyunk házasok és egy címre se bejelentve.

Ezenkívül megfelelő, aktív és passzív jövedelem megvan hozzá. Elég jól keresek, plusz jelenleg 1, de ha megkapjuk a lakáshitelt akkor már 2 ingatlanom lenne kiadva, ez a passzív jövedelmem. Fizetni nem lenne gond!

Meg miért? Másoknak is van személyi kölcsöne lakáshitel mellett. Hol a gond?

2020. máj. 20. 20:31
 4/43 anonim ***** válasza:
81%
Na, a pénzügyi zseni!
2020. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Na, látom egy értelmes ember sincs itt, rajtam kívül. Normális válasz nem érkezik.
2020. máj. 20. 20:41
 6/43 anonim ***** válasza:
87%
Annyira értelmes vagy hogy mégis itt keresel választ erre.
2020. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, hogy mi köze van a banknak ahhoz, hogy én a személyi kölcsönt milyen célra veszem föl. Ha én mondjuk el akarok k***ázni több milliót, akkor akár arra is fölvehetném.
2020. máj. 20. 20:52
 8/43 anonim ***** válasza:
97%
Értjük értjük, mindenki hülye csak te vagy helikopter. :D
2020. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
97%
de ha te már eltervezted, hogy te felveszed az önerőre a személyi kölcsönt, párod meg a lakáshitelt, akkor mi a f_szra vagy kíváncsi? úgyis okosabb vagy itt mindenkinél, úgy látszik...
2020. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi okoska, hogy mit írjak be, mire kell a kölcsön. Így hogy azt mondtam a telefonos ügyintézőnek, hogy lakás önerőnek kell, arra azt mondta nem ad a bank. Mire lehetne fölvenni 5 milliót, mit találjak ki neki? Bútorvásállás, az hihető?
2020. máj. 20. 21:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!