Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp banknal vagyok, a honapban...

Otp banknal vagyok, a honapban tobbszori alkalommal fizettek a szamlamrol (40 000) szerencsejatekra. Ma kaptam sms t. Letiltattam a szamlamat es vissza igenylest kertem. Mi az esely ra hogy vissza kapom az osszeget es ha igen tenyleg csak 15 nap?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyel feljelentest is. Ez nagyon komoly ugy, nem biztos h csak a kartya adataid loptak el hanem a szemelyes adataidat is. Akar uj bankszamlat is nyithatnak a nevedbe stb.
2020. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megteszem. Csak a megelhetesemet vettek el.

Hasznaltam egy szerencsejatekos oldalt, viszont meg 3 pluszba felbukkant amire ment penz, es az nem en voltam :/ most itt vagyok penz nelkul es varom a csodat.

2020. máj. 25. 11:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Fizetes elott 3 hettel 69 ft al.
2020. máj. 25. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a plusz még 3szor 3 különböző időpontban történt és csak ma szóltál az OTPnek, akkor kicsit nehezen fogják jóváírni mind a hármat. Azt mindenhol, mindig elvárják, hogy a lehető leghamarabb szólj ha valami nem stimmel a számládon.
2020. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az elozo tetelek 2 hete csak 10 000 volt es nem tunt fel . Ma kerdezte meg a holgy hogy tudok e errol es akkor tudtam meg en is
2020. máj. 25. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért találták ki a webszámlát. Azon mindig annyi pénz van, amennyit oda utalsz.
2020. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Melyik oldalon jatszottal? Kizart hogy valamelyik ismert, eu liszenszes iroda levegyen penzt a kartyadrol/szamladrol.


Sot, az oldalak bar megjegyzik a kartyaadatokat, de a 3jegyu kodot akkor is mindig be kell irni, szoval valoszinu hogy a kartyaadataid loptak el.



Vagy, igy akarod visszazserezni ez eljatszott penzt.



Eleve, a szerencsejatek oldalakra csak sajat kartyaval tudsz befizetni, az oldal nem is engedi mas neven levot hasznalni. Ha mégis engedi akkor meg zaroljak a szamlat es megkérdezik miert mas kartyajat hasznaltad? Es figyelmzetetnek hogy ezt nem lehet. Mert ugyanis latjak a kartyaadatokat. Tehat ha ketszer mar befizettek es ez a harmadik, nehezen hihető hogy elloptak az adatokat. Vagy a szamladat is elloptak az oldalon vagy kamuzoo es igazabol te jatszottad el a penzt es igy probalod visszaszerrezni.

2020. máj. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fontos. Mielőtt feljelentést teszel, kérdezz rá a családtagjaidnál (házastárs, élettárs, gyermekek) attól függ kivel élsz. Sajnos tapasztalat. A volt élettársam ugyanilyet megcsinált többször is, ha nyert visszatette és nem volt hiány, de mikor elkezdett bukni, már nem tudta pótolni. Egy őszinte beszélgetésből lehet sokat megtudsz.
2020. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!