Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Letilthatom a bankom telemarke...

Letilthatom a bankom telemarketinges telefonszámát, hogy ne tudjanak hívogatni?

Figyelt kérdés

Sokszor hívogat a bankom telefonon, de akár napi többször. Vagy egy automata beleszól hogy a banktól hívnak és várakoztatni kezd(!!!) vagy pedig bele se szól senki amikor felveszem.

Akár napi több ilyen hívás is befut, persze munkaidőben illetve ebédidőben.

A telefonszámra rákeresve azt találtam hogy ez valami telemarketinges szám, sok ügyfelet hívogatnak napi többször, akinek sikerült beszélnie emberrel arra valami hitelt akartak rásózni. Ezért megéri napi többször zavarni az embert és várakoztatni....

Lehet gond, ha a telefonomban tiltólistára teszem a számot?

Hivatalos ügyben nem hiszem hogy itt keresnének, a reklámra, "zaklatásra" meg nem vagyok kíváncsi.

Valakinek van tapasztalata?



2020. máj. 27. 15:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: hivatalos banki ügyet amúgy se szeretnék telefonon intézni, csak mert valaki felhív és azt állítja hogy itt vagy ott dolgozik. Szóval nem sok relevanciáját látom a hívogatásnak a reklámon kívül.
2020. máj. 27. 15:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy letilthatod!
2020. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
melyik bank ez? az enyém csak akkor keres, ha kérem
2020. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erste
2020. máj. 28. 08:19
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma is már háromszor hívtak eddig. :)

Egyelőre elmentettem a számot, így egyből látom mikor csörögni kezd hogy kinyomható, legalább nem hagyok félbe emiatt semmit, nem ugrok fel az ebédemtől vagy egy munkamegbeszélés közepén. De szerintem le fogom tiltani ha nem szűnik meg...

2020. máj. 28. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelezd a bank ügyfélszolgálatának és kérd, hogy a reklámhívásokat tiltsák le!
2020. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fogom jelezni mindenképp, addig gondoltam ideiglenes megoldásnak.
2020. máj. 29. 07:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!