Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gránit bankkal kapcsolatos...

Gránit bankkal kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Szamlat szeretnek nyitni, keresgeltem a legolcsobb szamlat, viszont tobb szamlanal is ugyanolyan koltsegeket talaltam, es eltereseket szinte csak a szamlak elnevezeseben talaltam tobb kozott is (pl granit digitalis, granit sztar, hello granit szamlacsomagok).

Melyik a legkedvezobb szamlacsomag? Ez az altalam emlitett 3?

Megneztem mar az oldalon, de nem vagyok szakerto, ezert varok megerositest.

Szamlat csak azzal a cellal akarok nyitni a Granitnal, mert penzt lekotni akarok naluk, es ha jol tudom, itt a legjobb a kamatozas.

(Ugye?)

Ezenkivul tovabbi kerdesem, hogy mivel a Granit csak Bp-en elerheto, okozna ez barmi hatranyt, ugy, hogy en videken lakok?


2020. máj. 31. 14:21
1 2
 1/11 xswerdy ***** válasza:

a Gránitnál lehet neten számlát nyitni, így nem gond, ha vidéki vagy.


A hello és a star között tényleg nem nagyon látok különbséget, és a hello-nál se sokat. Nem tudom miért van ennyiféle számla, közel azonos kondíciókkal.

2020. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt esetleg tudja valaki, hogy kotelezo-e bankkartyat igenyelnem? Ahogy latom, annak eleg magas (14-20e ft) eves dija van, es en kizarolag a netbankot hasznalnam, nincs szuksegem kartyara naluk.
2020. máj. 31. 14:45
 3/11 xswerdy ***** válasza:
nem kötelező, de jóval olcsóbb, mint írod. Amit írsz, az a platinum kártya ára, ami azért nyújt elég sok plusz szolgáltatást.
2020. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Életemben kétszer mentem be a bankfiókba, egyszer aláírni a szerződést (de ki is jönnek, ha nincs kedved), egyszer pedig mert arra jártam és egyszerűbb volt így feltenni a kérdésemet, mint felhívni őket. Öt éve vagyok náluk, elégedett vagyok velük abszolút. A platina kártyához rengeteg kedvezmény jár, én az utasbiztosításuk miatt választottam.
2020. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Granit Bank jó, nekem is van ott számlám és Platinum kártyám, de csak lekötés miatt biztosan nem nyitnék számlát, hanem MÁP+-t vennék, annak semmi fenntartási költsége nincs, de kamatadó, és a kamat is magasabb jóval.
2020. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

van 1500 Ft-os nem dombornyomott bankkártya is

a megtakarítási számla +100 Ft/db/hó


MÁP-ból 1 évest postán is tudsz venni készpénzzel, bankkártyával, kamata 3,5% és a gránitnál is ennyi a max. kamat, ami jó ha postán veszed, hogy készpénzben adják vissza, így nincs tranzakciós adó

2020. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kotelezo bankkartyat igenyelnem?
2020. máj. 31. 19:26
 8/11 xswerdy ***** válasza:
ahogy a 3-ban is írtam, nem kötelező. Miért lenne?
2020. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor gyakorlatilag semmilyen koltseggel nem jar a szamla nyitasa es fenntartasa, annak a 3 szamlanak az eseteben.
2020. máj. 31. 19:45
 10/11 xswerdy ***** válasza:
így van. De az utalás már nincs ingyen
2020. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!