Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdekelne a válaszotok, hogy...

Érdekelne a válaszotok, hogy szerintetek melyik jobb bank? Rainffeinsen vagy K&H? Tapaszzalat?

Figyelt kérdés

#BANK választás?
2020. jún. 7. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyénre szabottan mindenkinek más lehet a jobb bank. Függ a céljaidtól, jövedelmedtől, havi pénzforgalmadtól, tervezel-e hitelt felvenni, stb-stb.
2020. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én voltam a KH-nál nagyon sok évig (kb.10). Sokat romlott a színvonal az évek alatt. Soha többet nem mennék oda, még egy ingyenes számláért cserébe se! Ügyfélszolgálat 0. Bankfiókban lusták. Telefonos ügyfélszolgálaton egymásnak ellentmondó válaszokat adtak ugyanarra a kérdésre attól függően, hogy épp kivel beszéltem. Katasztrófa az egész. Ha engem kérdezne egy ismerős, hogy menjen-e oda, tuti, hogy lebeszélném róla, elmesélném a "rém"történeteimet velük.
2020. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
K&Hs vagyok 15 éve, de nem vagyok tőlük elájulva. Nekem jobban megérné a Raffi, 400 feletti fizura már van tényleg nullás számlájuk.
2020. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!