Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma pénzt szerettem volna...

Ma pénzt szerettem volna levenni a bankkártyámról, ám amikor az ATM-ből ki kellett volna húzni a kártyát, a túl hosszú körmömmel sajnos nem sikerült megfognom a kártyát, ezért a gép azt benyelte, történt már veletek hasonló?

Figyelt kérdés
A kártyát letiltottam és igényeltem újat. A kérdésem más hosszú körmös lányokhoz szól, volt már ilyen problémátok, hogyan oldjátok meg az ilyet?
2020. jún. 10. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Kis manikűrcsipesz?
2020. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Amikor hosszú műkörmöm volt,úgy vettem ki a kártyát, hogy a mutató és középső ujjaimat behajlítottam, és a két ujjam közé fogtam a kártyát, majd kihúztam. Próbáld ki, nekem elég jól bevált.
2020. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Attol, h nem sikerul megfognod, miert nyeli be?
2020. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 qkker1 ***** válasza:
67%

"Attol, h nem sikerul megfognod, miert nyeli be?"


Nem elég . hogy karmai vannak, amivel semmit nem tud megfogni -off: vajon a seggét hogy törli ki- , de még annyi esze sincs, hogy magától rájöjjön a 2. válaszoló megoldására! Mivel túl sokáig nem vette el, biztonsági okokból az ATM "benyeli".

Az megint csak érthetetlen, hogy miért kell letiltani, amikor a bankjában átveheti /általában három nap után/.

2020. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Wc papírral 🥰

Egyébként nem lehet felvenni a ,,bankombam’’, ott mondták nekem, hogy ilyen esetben le kell tiltani, sajnos nem nem tudják visszaadni

,,annyi essze sincs’’, benned meg kedvesség, segítőkészség nincs, egy boldogtalan ember vagy, mert másokat bántasz, azt várva, hogy neked ezáltal jobb lesz 😒

2020. jún. 10. 15:42
 6/8 A kérdező kommentje:
2.válsz., köszönöm ❤️
2020. jún. 10. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Régen velem is megesett párszor. Másik bankautomatához jártam, amiből ki tudtam venni.
2020. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

Ha paypassos a kartyad, valószínűleg az, vannak mar olyan automaták, hogy be se kell dugni. Odatartod beolvassa es kesz. Elteheted.


Nalunk az otp befizetos automataja ilyen.

2020. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!