Vannak itt olyanok akik egyedülállóként is kaptak lakáshitelt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Ha eleget keres vki, semmi akadálya
2020. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a bank szemszögéből a Férjem az egyetlen kereső, tekintve, hogy én szülés előtti táppénzen vagyok, mégis kapunk lakáshitelt, holott nem keres csillagászati összegeket a Férjem, és már terheli a fizetését a Babaváró is.
2020. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én katás fodrász vagyok, és kb havi 300-400E Ft jön be nekem gondolom elfogadják pár banknál.
2020. jún. 12. 08:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak. Az egyéni vállalkozókat viszont kevésbé szeretik a bankok (nem fix bevételesek), kérdezz körbe pár helyen azért mielőtt beleéled magad.
2020. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van lezárt adóéved, akkor kb a bevétel 60 százalékát elfogadják. Ez bankonként változhat.
2020. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem értem miért, mert a munkahelyről meg ugyanúgy eltanácsolhatnak másnap... Sose értettem ezt, hogy a egy vállalkozóval miért nem értenek szót.
2020. jún. 15. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát azért a munkahelyen még van pár hónap lauf. Felmondási idő, végkielégítés, ilyesmi. Vállalkozóként meg pl egy ilyen koronavírus hónapokra lenulláz és semmit se tudsz ellene tenni. Vagy pl lehet biztosítást kötni munkanélküliség esetére. De amennyire tudom, azt csak alkalmazottként lehet, és csak akkor aktiválódik, ha kirúgnak. Szóval van ebben némi logika. Nem mondom, hogy egyetértek, mi is szívtunk miatta, de ez van.
2020. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!