Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel 2-őt szeretnék...

Diákhitel 2-őt szeretnék felvenni. Akinek már van vele tapasztalata, van benne valami buktató ami esetleg csak később jön elő mert az "apróbetűs részben" volt olvasható?

Figyelt kérdés
Sokan ellenzik, hogy diákhitelt vegyek fel mert azt mondják az nagyon sokáig a nyakamon marad de ez a konstrukció elég egyszerűnek tűnik első látásra. Van rossz tapasztalata valakinek vele?

2020. jún. 18. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a diákhitel2-ből Te egy ft-ot nem látsz, mert azt közvetlenül az egyetemnek utalják?

Csak azért szólok, mert azt írtad "szeretnék felvenni"

2020. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem diákhitel 1 van. A diákhitel 2 még kedvezőbb.


2016ban végeztem akkor kezdtem el dolgozni kb 950 körüli tartozásom volt.



Amúgy először 6600 Ft volt aztán évről évre nőtt. Elvileg a fizut is nézik. Most 12ezret fizetek havonta 600 ezer körül van még. De év végén vagy év elején tervezem az egészet kifizetni egyben hogy megszanaduljak tőle.



Amúgy szerintem most már kedvezőbbek a feltételek mint régebben. Nem olyan rossz dolog ez. És nem szakadsz bele tehát nem vállalhatatlan a fizetés.

2020. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!