Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki OTP Bankban vette fel a...

Aki OTP Bankban vette fel a Babaváró kölcsönt, annak mennyi idő volt a hitelbírálta? Az alábbi adatokkal mi alkalmasok lehetünk a hitelre?

Figyelt kérdés

Én 32 éves vagyok, a férjem 37. Mindkettőnk első házassága, stb stb. Minden szempontból igazából elvileg megfelelünk.

1 gyermekünk van (16 hónapos) tehát 3-an élünk a háztartásban. Én gyeden vagyok (ez kb 130 ezer ft) de mellette már a gyerek 7 hónapos korától dolgozom.

Havi átlagkeresetünk a gyeden kivül kb. 500-530 ezer ft.

Hiteleink:

36.000ft lakáshitel

24.000ft autóhitel

Illetve mindkettőnknek 16.000ft diákhitel.

A moratóriummal nem éltünk egyik hitel kapcsán sem.

Amúgy az összhiteltartozásunk kb 5,5 millió ft.


Már június 8-án leadtuk a papírokat, megírták az igénylést. De közben még lemaradt valamelyikünk lakcimkártyájának fénymásolata és a múlt héten az utolsó telefonszámláinkat is elkérték.

Azért tettem fel a kérdést, mert az otp honlapján 10 munkanap szerepel és bár nyilván nem tudni hogy az ügyintéző mikor adta be az igénylést június 8-hoz képest, de kezdek kicsit aggódni, hogy talán mégsem kapjuk majd meg?

Vagy szimplán a 10 munkanap az messze nem annyi?


2020. jún. 23. 14:08
 1/1 anonim válasza:
100%

Nekünk az igénylést követő 12. napon jeleztek vissza és közben nekünk is kellett pótolni egy aláírást. Azt hiszem az oldalukon is úgy van, hogy ha hiánypótlásra szólítanak fel, akkor annyival tolódhat a hitelbírálat.

Szerintem ne idegeskedj emiatt.

2020. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!