Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem lehet használni a...

Miért nem lehet használni a SZÉP kártyát utalásos formában?

Figyelt kérdés

A partner üzletek felé miért nem lehet utalással is teljesíteni a kifizetést, miért kell személyesen jelen lenni? Nem a szállásokra gondolok jelen esetben.


Miért nincs az, hogy a partner cégek részére az adott kártya és bank típus felületén utalást indíthassak...?


Mennyi webshop van ahol lehetne vásárolni SZÉP kártyára dolgokat, erre fel csak POS terminál és személyes fizetési mód elérhető... Ez csak a helyieknek kedvez, és ezáltal kizárnak rengeteg potenciális vásárlót a rendszerből.


2020. jún. 24. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég fura, ugyanis én szoktam utalni, igaz, nem teljes összeget, hanem szálláshoz előlegeket. De ha felmész a szép kártya oldalára, ott ha kikeresed a partnert, lehet utalást indítani.


A vendéglátás zsebet pl netpincéren is tudod használni, felajánlja a szép fizetés lehetőségét. De több ilyen kajarendelős hely van, ahol online tudsz fizetni széppel.

2020. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És a szabadidő zsebből ez miért is nem megy, miért nem működik?


Egyébként én belépés után sem látom az MKB-s kártya felületén, hogy utalást bárhova is lehetne indítani...

2020. jún. 24. 08:13
 3/4 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy olyat, hogy internetes előrefizetés engedélyezése, és ott van egy felület ahol lehet "utalást" indítani.


Csak ugye, van olyan weboldal ill. cég, ami elvileg alkalmazza, ill. van engedélye internetes előrefizetésre, a weboldalán mégis úgy hirdeti, hogy neeeem, csak az üzletben személyesen.

2020. jún. 24. 08:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is mkb-s vagyok, épp nemrégiben fizettem szálláshelynek előleget (szabadidő alszámláról), úgyhogy pont emlékszem a folyamatra. Úgy tudom, mindhárom banknál máshogy van, de az mkb-nál először meg kell adnod a te kártyaszámodat és nevedet az eladónak. Ő ezt valahol regisztrálja, ezután kap egy kódot, amit elküld neked, és az előrefizetnésnél ezt a kódot kell beírnod. Egyszer-egyszer még megcsinálja ezt egy eladó, de aki rendszeresen ad el online, szerintem baromira nem akar ezzel vesződni.
2020. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!