Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért ilyen népszerű a Revolut...

Miért ilyen népszerű a Revolut, van valami értelme?

Figyelt kérdés

Miért akar mindenki Revolut meg egyéb ilyen számlákat nyitni? Én nem tudom értelmezni - bár külföldön dolgozom, nekem minden ingyen van a bankomban, havidíj sincsen, mert oda jön a fizetésem.


Van akinek megéri ilyen egyéb számlákat nyitni, mert olcsóbb mint a normális bank? Mert én csak azt látom, hogy simán csak egy másik hely, ahol a pénz van, ráadásul kockázatosabb is, mint egy rendes bank, meg költségei vannak és macera. Szóval van valami értelme vagy ez egy divat?


2020. jún. 26. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

- Sajnos MO-n nem létezik kb. olyan bankszámla, ami ingyenes lenne, illetve utalásnak, stb.. mindig van költsége

- A Revolut legnagyobb előnye (nekem) nem az, hogy ingyenes a számlavezetés, mert a régi számlám és kártyám is megtartottam. Hanem az, hogy nem forintban történő fizetés esetén középárfolyamon vagy még annál is jobban vált. Míg a magyar bankok pofátlanul magas díjakat számolnak fel, ha nem forintban fizet az ember.

- Ezen kívül a legtöbb bank díjat számol fel MO-n azért, hogy legyen egy "eldobható" netes kártyád, A Revolutnál ugye ez is ingyen van.

2020. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Másodlagos kártyaként használom, így nem kell a fő számlámat használnom amire a fizetést kapom.
2020. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól váltja a devizát.
2020. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez egy értelmes hozzáállás.

A neten persze egyre másra jönnének a "jobbnál jobb" tippek és minden hiperjó ami modern, újító.

Aztán ezeket adják tovább és elégedettek vele mert ők modernek meg stb...


Vannak olcsó bankszámlák és évi párszáz forintért virtuális bankkártyák hazai bankoknál is.



De aki a revolut meg hasonlók ellen foglal állást arra a neten sok helyen össztűz zúdul.


Névtelenül biztos jó ezt megtenni.

Feltehetőleg ezek a magukat nagyon értelmesnek gondoló emberek nem sok közgazdasági, pénzügyi ismerettel főleg képzettséggel rendelkeznek.


Ezt kompenzálják a nagy szájukkal és mások leminősítéssel. Meg hogy ők olyan megoldásokat tudnak, használnak ami aztán...

A... helyére bármi befér ami jobb mint a másik.



Egyébként nem csak pénzügyi dolgokkal van így.

2021. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!