Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik olyan ,h a hitelhez...

Létezik olyan ,h a hitelhez valo hozzájutásomat aktiválo dijjal tudom érvényesiteni?

Figyelt kérdés
Az történt ,h neten egy iletö német banki hitelt akart intézni nekem,én otp.és vagyok.El kellett utalnom 27000ft ot bankgarancia költség cimen,ezt megtettem,Azt irta minden rendben és 24 ora mulva nálam a hitel és három honap mulva kell elkezdenem törleszteni.A hitel nincsen a számlámon és most azt irta az ügyintézö ,hogy utaljak át,,,,, 69 000 ft-ot az átutalások aktiválási díja,,,cimén . Ez a költség kötelező, ha fizetek, akkor a fiók automatikusan aktiválódik, ez az egyetlen dolog van játra ,,,,de én ugy érzem h átvertek vagyis ilyenröl nem halottam h ha befizetem még a 69000ft ot akkor meglyelenik a számlán a pénz ,azt irtam az illetönek h feljelentem ,aki ismerös hitel terén irjon kérem h van ilyen vagy átverés köszi
2020. jún. 27. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Hát bizony átvertek.

Ha hitel kell menj rendes bankhoz, pl OTP, K&H, Raiffeisen stb.


Amúgy milyen német bankra hivatkozik?

2020. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Átvertek, nem fog meglyelenni a számlán a pénz. Rövidebb lettél 27 ezer forinttal.

Mondlyuk nekem kamu kérdésnek tűnik.

2020. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Kamu.
2020. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xswerdy ***** válasza:

természetesen létezik olyan, hogy egy hitel felvételnek vannak egyszeri költségei. Pl. hitelbírálati díj, folyósítási jutalék... Pl. egy normál belföldi lakáshitelnél (amiket jellemzően akcióban elengednek, csak akkor kell mégis kifizetni, ha idő előtt végtörleszted).


De ez azért eléggé csalás gyanús. Már a költségek megnevezése is elég furcsa. Bankgarancia költség?... Egy hitelnél? Aktiválási díj? Ki ez az "illető"? Hitelközvetítő? Banki alkalmazott? Milyen számlára kellett utalni?

2020. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!