Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angliából Magyarországra...

Angliából Magyarországra Transferwise-on keresztül indított utalás mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm indított egy utalást Transferwise-on keresztül Angliából az én magyar bankszámlámra még pénteken délben, de a pénz azóta sem érkezett meg, a Transferwise viszont azt írja, hogy megérkezett, pedig ez nem igaz. A bankszámlaszám stimmel, szerintetek az én bankom késlekedik vagy elkeveredett a pénz? A Takarékbanknál vagyok.

2020. jún. 29. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a rendes számlaszámodra küldte (pl otp, KH, akármi) akkor az 2-3 munkanapot igénybe vehet. Egyébként emailben írtak egy kb dátumot.

Ha a te transferwiseos számládra küldi akkor az kb 2 másodperc alatt teljesül.

2020. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A küldő fél kérhet igazolást a Transferwise-tól, hogy elindították az utalást a számládra.

Ha ezt ő utána eljuttatja neked, ezzel az igazolással te érdeklődhetsz a saját bankodnál.

2020. jún. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az megvan ugye hogy szombat es vasarnap nem munkanap. Szoval pentek delben elutalt penzed talan megjon 1munkanap mulva hétfőn du, de siman lehet belole kedd de akar szerda is.


Az ilyen utalasokra nem vonatkozik az azonnali teljesules. Es a twnal aut jelenti hogy elkuldtek a penzt a megadott bankszamlara, es onnantol a bankon mulik irjak jova.

2020. jún. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én folyamatosan használom pont angliából.


Az hogy mi a szabály az egy dolog és az is hogyan működik.



Egész pontosan:


Ha TW-n keresztül küldesz munkanapokon ( h-p) és angol helyi időn belül 14:00 ig feladod a pénzt azaz elküldöd pl TW----> otp re akkor az még aznap megérkezik.


én hetente küldök keddenként haza pénzt és délelött 10 kor szoktam elküldeni helyi időben ---> magyaz számlára kb 2-3 óra múlva meg is érkezik az összeg azaz ottani helyi időben kb 13:00 14:00 között.



eléméletben 3 munkanap gyakorlatban 3 óra.

2020. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!