Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A neptunból vissza lehet...

A neptunból vissza lehet indítani visszautalást?

Figyelt kérdés

Sziasztok a Debreceni Egyetem hallgatója vagyok aktív jogviszonnyal. Tapasztalt egyetemista társaimtól szeretném megkérdezni, hogy a neptun gyűjtőszámlán lévő pénzemet (kb 6k) vissza utalja-e nekem az egyetem vagy vagy kérvényezni kell???


Vége a nyárnak júni 6-ig már a jegybeírást is befejezik én meg a vírushelyzet miatt nem tudtam nyári koliba menni, így nem tudok melózni. Szüleim kisegítenek, de jó lenne a plusz pénz. Ne heverjen parlagon, ha hasznát is vehetném, ha értitek :D



A felületet megtaláltam, de elektronikusan elindítom a visszautalást és majd küldik, vagy netalántán kérvényezni és indokolni kell?


Köszönöm a segítséget!


U.I: A DE HSZK oldalán írják a visszautalási procedúra működését, de csak a megszűnő jogviszony kapcsán. Gondolom aktív jogviszonynál is lehet nem?



2020. júl. 1. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én BME-s vagyok, megnézem nálunk hogy van. Neptunban pénzügyek/tranzakciós lista/visszautalás menüpontban lehet indítványozni a visszautalást, nem kell külön kérvény.

Megnéztem én is a DE HSZK honlapján leírtakat, ugyanez a módszer, és a SZE-n is pepitában. Mivel mindenhol ugyanúgy lehet visszautalni, így gondolom ez egységes az egész neptunban, és a DE honlapján leírtak ezáltal kicsit megtévesztőek, de nem csak jogviszony megszűnése után lehet indítványozni, hanem bármikor.

Próbáld meg, veszítenivalód nincs semmi, maximum hibára fut.

2020. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elindítottama visszautalást és majd meglátjuk. Köszönöm hogy te is megnézted. Én is megtévesztőnek találtam a leírtakat, ezért is kérdeztem meg. Majd kiderül.Veszítenivalóm nem sok van.
2020. júl. 2. 12:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!