Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnénk felvenni a babaváró...

Szeretnénk felvenni a babaváró hitelt. Igy is sikerülhet?

Figyelt kérdés
Én az elmúlt 3 évben GYES-t vettem igénybe, abbol származik a tb-m. Párom 4 éve dolgozik, viszont most február végétől május elejéég nem volt állása, igy tb-je se. Igy is fel tudjuk venni vagy ez miatt elbuktuk? Bankban azt mondták az övé számít mivel én nem dolgoztam.

2020. júl. 1. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Álláskeresésit igényelt?
2020. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de csak egy honapra kapott. A többi másfél-2 hónapban nem volt neki semmi.
2020. júl. 1. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem fog menni.
2020. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

OEPnél kell megpróbálni kikérni az igazolást. De úgy tudom, 45 nap lehet két munkaviszony között. Ha jól oszlott el a két időszak a munkanélküli előtt meg után, akkor elképzelhető.


De ha csak egy hónapot kapott, akkor előtte se volt folyamatos a munkaviszonya.

2020. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

30 nap lehet a két munkaviszony között.


"február végétől május elejéég nem volt állása"

Ez mondjuk erős két hónap, majd azt írod, egy hónapig kapott álláskeresésit, és utána másfél-két hónapig semmit.

Most akkor mennyi ideig nem volt állása?

2020. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Azt hiszem, most a koronavírus miatt eltekintenek a 3 év folyamatos munkából eredő TB-jogviszonytól, ha a vírus idején volt egyikőtök munkanélküli, de nem tudom a részleteket.
2020. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!