Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem működik a CIB kártyámon a...

Nem működik a CIB kártyámon a 15000Ft-os paypass limit. (2020.07.04-én) Van akinél igen?

Figyelt kérdés

A CIB bank azt mondta, bizonyos termináloknál az azt üzemeltetők nem végezték el a beállítást ezért nem megy, nem a bank és nem a kártya hibája. De sehol nem végezték el? És csak a CIB kártyák esetén?

Megkérdeztem az Auchan benzinkútnál a pénztárost, hogy másnak is van-e ilyen gondja, azt mondta minden kártyával megy, csak a CIB kártyák nem tudják a 15000Ft-os limitet. Szerintem valaki nem mond igazat...



2020. júl. 4. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljes a káosz szerintem. Tőlem a héten volt, hogy nem kért pint 10 ezer felett, de olyan is, hogy 1500nál meg igen. Meg olyan is, hogy egyáltalán nem ment a paypass.
2020. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1500-nál akkor kéri, ha aznap 5ször használtad vagy túllépted a 250 euros napi limitet.
2020. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem állt fenn.
2020. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cib kártyám van, de engem pont nem érdekel. Nem fizetek naponta 5x 10000-ért. 1x kéri a pint beütöm ennyi, nem kell ilyen hülyeségeken problémázni...
2020. júl. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

másik ügyintéző, vagy az eltelt pár hét megoldást hozott.

A cib24-et kell hívni és kicserélik a kártyát.


@4: A paypass kényelmesebb és biztonságosabb. Az 5000-es limit nem követi az inflációt és már most sokkal többször vásárolok fölötte, mint amikor a CIB bevezette. Szóval én örültem a limit emelésnek, főleg mivel a CIB évekkel a többiek után volt képes egyáltalán bevezetni.

2020. júl. 27. 12:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!