Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP internetbankon keresztül...

OTP internetbankon keresztül hogyan tudok értékpepirt venni?

Figyelt kérdés

Nyitottam értékpapírszámlát, össze van kapcsolva a sajátommal, viszont fogalmam sincs hogyan kellene megvenni az értékpapírt. Ugye van olyan opció a bal oldali menüben, hogy Értékpapír, ha arra rákattintok, bemegyek a kereskedésbe, azon belül pedig Jegyzés, elsődleges forgalmazás, itt pedig kiválasztom az aktuális értŕkpapírt. Névértékhez beírom hogy mennyit szeretnék belerakni, majd Előrekalkuláció. Ezután kiír egy hibaüzenetet és kér hogy fogadjak el egy dokumentációt. Elfogadom, és ha ezek megvannak, akkor írja ki végül hogy "Pillanatnyilag a banki rendszer nem elérhető. Kérjük, tranzakcióját ismételje meg később."


Mielőtt még valaki leírná, hogy ott van, nem elérhető: igen, én is tudok olvasni, de 2 hete nem elérhető? Próbáltam reggel, este, napközben, soha??


Valakinek ezzel tapasztalata? Én rontok el valamit, vagy a rendszerben van a hiba.



2020. júl. 8. 13:36
 1/1 Fsms ***** válasza:
Miért nem hívod fel az ügyfélszolgálatot? Ha valamit elrontasz meg nem is saját hibádból sokba kerülthet.
2020. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!