Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online vásárlásnál csak én...

Online vásárlásnál csak én vagyok paranoiás?

Figyelt kérdés

Pl: néztem alzánál lehet paypallal fizetni, mondom szuper akkor nem kell bepötyögni semmit, csak email és csá... hát pont annál a terméknél nem engedte a paypalt... de sebaj mondom hátha böngészőből átmehetek simplepay-be ahol szintén nem kell kártyát beírni stb...

hát nem, deee az alza oldalának nyugodtan megadhatom a bankkártyám, és még tárolhatom is...


Ti, hogy vagytok ezzel? Gond nélkül megadnátok? Nem tudom belém szerintem gyerekként belém lett sulykolva, hogy nem adjuk ki a bank kártya adatait...


Igazából azért is írtam ki a kérdést, hogy megnyugtassatok, hogy nem lesz baj ilyenből, illetve, hogy vannak-e olyanok mint én.


**Ja meg a másik fele, 500-600 forintot azért legombolni, hogy kp-val fizessek elég genyóság szerintem



2020. júl. 8. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én zokszó nélkül meg szoktam adni a kártyaadataimat, ha megbízható az oldal.

Na most az alzának akkor sem adnám meg, ha fizetnének érte :) Hányadék egy cég.

2020. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az kegyetlen az alza. Akartam onnan venni egyszer valamit de nem volt akkor házhozszállítás, csak postára. na mondom hülye lennék. Megvettem máshol. Meg az a kis idegesítő szörnyeteg a reklámban. Azt egy beteg elme találta ki.
2020. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Online vásárláshoz virtuális kártyát kell használni. Évi 2-3000 Ft a díja.

Banktól függ a technikai megoldása. Van ahol alszámla tartozik hozzá, és netbankból akkor és annyit teszel az alszámlára, amikor és amennyit online fizetni akarsz vele. Van, ahol nincs külön alszámlája, de a napi limit 1 Ft, amit szintén akkor és annyira emelsz meg, amikor és amennyit fizetni akarsz. Minden esetben díjtalanok a fizetéshez szükséges változtatások.

Nyugodtan tárolhatják a kártyaadatokat, próbálhatják is a pénzszerzést; ha megelégszenek az üres alszámlával, vagy másutt napi 1 Ft-tal; tegyék.

2020. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!