Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudok levenni pénzt Transferwi...

Tudok levenni pénzt Transferwise debit kártyáva?

Figyelt kérdés

ATM ből szerettem volna angol fontot levenni Londonban de nem sikerült.


Van 3 zseb a számlámon ( font, euro , forint) mind 3 zsebbe van pénz.


Fizetni tudok vele ( pl tesco) prio 1 be ahhoz a zsebbhez nyúl amelyik pénznemben fizetek.


Viszont ma ATM en keresztül szerettem volna levenni 30fontot és nem engedte az autómata.


Hogyan is működik ez? Hamarosan hazalátogatok és forint ra akarok váltani hogy ott forint atm be forintot le tudjak venni de félek hogy ott sem fogja engedni.


Csak fizetésre lenne jó a Zöld debit TW kártya , kp levételre nem?



2020. júl. 11. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Be van kapcsolva az ATM készpénzfelvétel az appban? Nekem azt írja ki, hogy max. 1000 GBP-t tudok egyszerre kivenni, a napi limitem 1500 GBP, a havi limit 3000 GBP. Ingyenesen pedig max. 200 GBP-t tudok felvenni.
2020. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!