Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki olyan amerikai részvény...

Dkov06 kérdése:

Valaki olyan amerikai részvényeket amelyek havonta fizetnek osztalékot?

Figyelt kérdés
Sajnos én kerestem de nem találom segítsetek

2020. júl. 29. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
nincsenek
2020. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan nincs van olyan hallottam hogy van olyan részvény amelyik havonta fizet osztalékot amerikai részvény
2020. júl. 30. 05:11
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ja... Ha te "hallottad" akkor biztos van. Én a műanyagevő mókusról hallottam. Mivel pont annyit értek a biologiahoz mint te a részvényekhez ezért biztos az is létezik.
2020. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem naponta? :D


Amúgy nekem google keresővel sikerült utalást találnom rá, de nem derül ki, hogy hol lehet kereskedni ilyennel és mely részvények azok.

2020. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2020. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pl. Ticker: O

Havonta fizető REIT, 26 éve emeli folyamatosan az osztalékot. DGI portfólióba tökéletes.

2020. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt találsz egy listát a minimum 5 éve emelőkről:

[link]

YEAR oszlopban 12-re szűrve 6 találatot ad.


Amúgy nincs sok értelme a havi fizetésnek.

Veszel 3 részvényt, ami 3 havonta fizet, az egyik januárban, a másik februárban a harmadik márciusban és ugyanott vagy, havonta jön be pénz.

2020. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan számít hogy évente 1-szer kapsz 12 tábla csokit, vagy havonta egyet?
2020. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!