Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Úgy lehetek csalás áldozata,...

Úgy lehetek csalás áldozata, ha valaki jófogáson vásárol tőlem, de paypalon előre fizet?

Figyelt kérdés
Vissza tudják vonni a pénzt? Vagy még milyen lehetőségek vannak?

2020. aug. 5. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont igy szoktak csalni: elore fizet, raadasul tobbet mint kene es keri hogy a kulonbozetet utald vissza valahogy, majd amikor megkapta, a paypal-nal bejelenti hogy nem kapta meg az arut es visszavonatja a kifizetest.
2020. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha nem küldöm vissza a különbözetet?
2020. aug. 5. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
akkor csak a kifizetest vonatja vissza, es elviszi a termeket ingyen.
2020. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És miért adnám oda a terméket, ha az árát meg sem kaptam.
2020. aug. 5. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

külföldiavevő, mi?XD


ennek még bedölnek az emberek?

google: nigériai csalás

2020. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
A paypal-nal utolag is vissza lehet vonatni a tranzakciot. Ertsd: ha mar kifizette, akkor is.
2020. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem...

Lekoptattam a vevőt.

2020. aug. 5. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyes. Magyarorszagon belul nem latok ertelmes indokot arra h. paypalon fizessen valaki, amikor van utalas, kp, utanvet, meg kismillio mas modozat.
2020. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hintalow ***** válasza:
Valószínűleg nigerian scam lesz, soha nem fizetnek semmit, kamu képekkel operálnak többnyire, hogy már elindult a pénz, de csak akkor történik meg a kifizetés, ha elindítottad nyomon követhetően az árút, ergó fizetés nélkül odaadod.
2020. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!