Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankkártyának van a...

Melyik bankkártyának van a legnagyobb presztízsértéke Magyarországon?

Figyelt kérdés

Végignéztem a 10 legnépszerűbb bank weboldalát, hogy milyen betéti kártyák érhetőek el (kifejezetten a betéti kártyákra vagyok kiváncsi, a hitelkártyákra nem!), és ezeket találtam:


- Budapest Bank MasterCard World Elite (éves kártyadíj: 50 ezer Ft)

- Gránit Bank MasterCard Platinum (16 ezer Ft / év)

- MKB MasterCard World Elite (60 ezer Ft / év)

(A többi banknál csak a sima arany MasterCard/VISA volt a 'legjobb'.)


Vannak ennél magasabb szintű kártyák is Magyarországon, vagy ez a csúcs?



2020. aug. 16. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

MC Platinum meg Elite kártyáknál mit akarsz jobbat??


Létezik még V Platinum és Infinite is, de tök mindegy


Nekem MC gold van, kutya se látja, mert egy alap Visa kártyával fizetek általában, nem mellesleg mindkét kártya az Apple walletben van, tehát egy 4 éves sárga-rózsaszín tokos telefont látnak

2020. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Manapság presztízsértéke szerintem egyiknek sincs, egyik pénztárost se fogja érdekelni, hogy milyen kártyát érintesz a terminálhoz, a szolgáltatásokat kell megnézni. A Gránit Platinum nagyon jó ár/érték arányban.
2020. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!