Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártya aktiválása telefono...

Bankkártya aktiválása telefonon keresztül Hogyan kell befejezni az aktiválást?

Figyelt kérdés

Szóval van az, hogy lejárt a VISA Junior kártyám, amit egyszer sem használtam azelött, kódot elfelejtette apám stb...... A lejárt kártya helyett küldtek ki egy újat, amit ugyebár jó lenne aktiválni. Lehetséges telefonon keresztül, a telekód használatával ami a bankkártyaszám utolsó három számjegye elvileg. Na mármost meg is csináltam, 2-es gomb, 3-as gomb kártya aktiválás satöbbi... Erre nem figyelek egy percre xd gondolom már jó lesz aszondja a csaj, hogy a kártyája még nincs aktiválva az aktiváció befejezéséhez menjen a... és innentől nem vagyok képben lol. Szóval hogyan kell befejezni az aktiválást?


Egyébként meg ha bemegyek OTP bankba és elmondom, hogy mi kínom (tehát nincs meg a jelszó) akkor megoldják? Mert apám elküldött oda, de gondoltam itt még bepróbálkzook :)


2010. aug. 5. 13:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!