Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Beleférünk még a babaváróba?

Beleférünk még a babaváróba?

Figyelt kérdés

10hetes vagyok lassan a 11.hétbe lépek.

Azt olvastam hogy a 12.hétig lehet megigényelni.

Mennyi idő alatt folyósítanák?



2020. aug. 27. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Butaságot olvastál, vagy rosszul emlékszel. Nem csak a 12. hétig lehet igényelni.
2020. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szulesig lehet igenyelni (illetve utana is, csak akkor mar nem szamit bele a gyerek.)


Es a terhesseg 12. hetetol mar “szamit” a gyerek, lehet igenyelni a torlesztes szunetelteteset.


A gyorsasagot bankja valogatja. Sberbankrol olvastam nagyon rosszat, de szemelyen tapsztalatom Erste-vel van, ott bementunk igenylest leadni, es az elbiralast kovetoen mar nem kellett megegyszer bemenni, igy osszesegeben az igenylest koveto 8. napon at is utaltak.

Erdemes a szamlavezeto bankotoknal erdeklodni elso korben. (Nekunk otp es erste volt, ezek kozul az erste nyert.)

2020. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. aug. 27. 10:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!