Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártyánál nem...

OTP Junior kártyánál nem lehetett megadni a számomat (több lent)?

Figyelt kérdés

Tehát édesanyám "regisztrált" nekem egyet, de a telefonszám mezőnél a szolgáltató számát nem tudtuk kiválasztani. (50-es vagyok, DIGI) Édesanyám telenoros számát adtuk meg, de arra vagyok kiváncsi, hogy amikor megyünk aláírni, lehetséges-e megváltoztatni a számot, ebből az okból kifolyólag?


Előre is köszönöm, egyébként testvéremet is érinti a dolog. A koromat nem szándékozom közzé tenni.


2020. szept. 11. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ilyen személyes adatokat gyorsan tudnak módosítani a bankfiókokban.
2020. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy még nagykorú, akkor szülővel együtt kell bemenni, de természetesen lehet módosítani rajta. Fiókban egy pillanatok alatt meg van.


A 0650-t még nem kezeli minden űrlap ezek szerint.

2020. szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kiderült, hogy igen, meg tudják majd. Miért majd? Azért, mert valamilyen okból kifolyólag nem tudják hétvégén megcsinálni. (Nem mondták meg miért, mellesleg ki sem volt írva az űrlapon)
2020. szept. 12. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!