Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan, aki bankmonitoron...

Van olyan, aki bankmonitoron keresztül vett fel lakáshitel vagy babaváró hitelt?

Figyelt kérdés
Megvolt vele elégedve? Későbbiekben sem érezte magát becsapva? Gyors(abb) volt az ügyintézés? Összességében megbízhatónak ítélte őket? Lakást szeretnénk vásárolni, kicsit bonyolultabb konstrukcióban (fundamenta+babaváró+lakáshitel) amihez úgy érzem szakértő segítségére lenne szükségünk. A bankok hetente 1x tartanak nyitva 5-ig,mi meg fél 5-ig dolgozunk, úgyhogy csak az hogy minden banktól egyedi ajánlatot kérjünk több hónapig tartana... Viszont félek is, alapból elég rossz a megítélése a hitel/biztosítás tanácsadóknak/ügyintézőknek. Olyanra szeretném bízni a pénzügyeimet aki nem csak egy 10 órás fejtágításon szerezte a "pénzügyi" tudását... Ha nem a bankmonitor, akkor más céget is ajánlhattok.

2020. szept. 12. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A bankmonitor elég nagy pénzügyi közvetítő cég, de ez sem garancia arra, hogy a szakértő, akihez kerülnél, gyakorlott és nem gyorstalpalón végzett ügyintéző. Én is egy hasonlóan nagy közvetítő cégnél dolgoztam 10 évig és előtte is pénzügyi közvetítő voltam, most is az vagyok, épp ezért mondom, nagyon nehezet kérdeztél, mert ezeknél a cégeknél is vannak kezdők, vannak több éve ott dolgozók, de mégsem elég ügyesek, és akadnak nagyon rutinos rókák, akik előbbre tartják a saját jutalékukat, mint az ügyfeleik érdekeit (sajnos ebből adódik a rossz hírünk). Tehát a hangzatos cégnév még nem garancia rá, hogy jó kezekbe kerülj, hanem az is fontos, konkrétan ott kihez kerülsz? Én azért elég sok becsületes, felkészült kollégát ismerek, tehát egész biztosan állítom, nagy hasznodra lehet egy jó szakember, mert egyrészt mindenben segít, tudja, melyik bankba érdemes mennetek, tud egyedi kedvezményeket is adni és egészen a folyósításig intézi az ügyeiteket. Ha megírod, melyik településen keresel igazán jó szakértőt, szerintem tudnék segíteni.
2020. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Székesfehérváron keresek.
2020. szept. 12. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Két kollégát is tudok ajánlani, az egyik székesfehérvári, a másik Siófokon él. Kérlek írd le privárban nagyvonalakban, mi az elképzelésed, kb mennyiért szeretnétek lakást venni és privátban megadom a kollégák elérhetőségét is
2020. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!