Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek kell fizetnem, hogy...

Kinek kell fizetnem, hogy végre kapjak hitelt vagy hitelkártyát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amit a bankok kiírtak az oldalukra kritériumként annak mind megfelelek, egy dolgot kivéve, hogy külföldi jövedelmem érkezik a számlámra.


De mégsem tudok igényelni semmit, nem tudna valaki esetleg segíteni, hátha okosabb leszek én is. Igazából nem nagy hitel összegről lenne szó.


500E - től -1-3 millióig. Gondoltam.



2020. szept. 20. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes abban az országban felvennedcahol dolgozol
2020. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az a helyzet, hogy amit a bankok kiírtak az oldalukra kritériumként annak mind megfelelek, egy dolgot kivéve, hogy külföldi jövedelmem érkezik a számlámra"


Tehát nem felesz meg a kritériumoknak.

Miért nem ott nyitsz számlát, ahonnan a jövedelmed származik? Ott kapnál is hitelkártyát simán..

2020. szept. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A hitelfelvételhez szükséged lehet itthoni jövedelemre. A hitelkártyát ne keverjük ide, arról ne vegyél fel hitelt, mert horror THM van rajta. Az arra való, hogy a mindennapi vásárlásaidat intézd róla, és ha sosem csúszol a havi visszafizetéssel, akkor az év végén kereshetsz rajta valamennyit. (Ennek ellenére én visszaadtam, mert nehezen áttekinthetővé teszi a családi költségvetést.)
2020. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztato szavakat es a tanacsokat.

Sajnos a korona virus miatt nem igazan nyitjak meg a bankszamlamat itt kint.


Es azert maradtam a magyarnal, mert remenykedtem benne hogy ennyi fizetes utan ertekelnek valamennyire. (Egyebkent lehet hogy helytelenul irtam a kerdest, elviekben elfogadjak a kulfoldi bert csak megsem)

2020. szept. 30. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Mi köze a koronavírusnak a bankszámla nyitáshoz? XD
2020. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó kérdés? Ezt ők tudják.
2020. dec. 18. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!