Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Így jár a jelzálog hitel...

Így jár a jelzálog hitel csökkentès?

Figyelt kérdés
Első gyermekünk 2019 július 9-en született, második gyermekünk 2021 márciusban fog. A kormányhivatalban senki nem tudott felvilágosítani,azt mondják, nem biztosak benne, hogy hogy van ez az újìtás. Már mi is olvastunk róla de nem látunk tisztán, nagyon köszönjük ha valaki tud segíteni.
2020. szept. 22. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első gyerek tök mindegy mikor született, a másodikra jár majd 1 millió ha feltételeknek megfeleltek. Például lesz akkor aktív jelzálog hiteletek. És még van pár feltétel, olvasd át a jogszabályt.
2020. szept. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük 🙂 ez volt a homályos, az első gyerek születèse
2020. szept. 23. 07:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első gyerekre nem jár ilyesmi, szóval lényegtelen mikor születik. Mi most izgulunk, hogy 3. után megkapjuk é. Állítólag nem adják azért olyan könnyen, gyorsan sajnos.
2020. szept. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 voltam. Úgy tűnik sikerült, bár még csak a határozat van róla, de akkor is szép karácsonyi ajándék.
2020. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De jó 😊Nekünk is sikerült
2020. dec. 19. 07:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú, szuper, ezek szerint már várandósság alatt :) gratulálok! Nekünk 2. gyerkőcre még nem járt sajnos, de én ennek így is nagyon örülök.

Annyi hülyeséget olvastam, hogy így meg úgy nem adják meg. De úgy tűnik igenis megadjak ha megfelelünk minden feltételnek. Mondjuk igazán nyugodt akkor leszek ha a bankhoz is eljut, egyelőre ők azt mondják még nem kapták meg, így gyakorlatban még nem történt meg.

2020. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!