Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MediaMarkt Budapest Bankos...

MediaMarkt Budapest Bankos áruhitel befizetési számlaszáma micsoda?

Figyelt kérdés
Szeretném befizetni a törlesztőm a BB-nél lévő áruhitelem után, de nem találom, hogy melyik számlaszámra kéne utalni. A hitelszámla számomra? (A hitelkártyát nem aktiváltam és nem is fogom.)

2020. okt. 5. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Mostanában az áruhitel, a hitelkártya szerződés mögé 'bújik el' , hiába nem aktiválod magát a kártyát, a szerződés 'hitelkártya szerződés' lesz.

Tehát amit a szerződésben feltüntetett a BP bank.

2020. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Jól értem, hogy a saját hitelszámlámra kell utalnom? Nincs egy efölött álló számla, hanem ez maga a "bank"? (Űrhajót még részegen is tudok építeni, de ezekhez annyira hülye vagyok...)
2020. okt. 5. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!