Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudnék osztrák hitelt...

Hogy tudnék osztrák hitelt felvenni?

Figyelt kérdés
Bár-listás vagyok. Van 2személyikölcsönöm egy folyószámlahitelem, ami felmondása került, mert nem volt munkám és ezek mellett még van két kisebb provident hitelem. Az egész olyan 4,5millió. Jelenleg Németországban dolgozom, de magyarvejelentéssel. Kerestem 450-500k. Szeretném kivásárolni a magyar hiteleim. Ki mit tanácsol?

2020. okt. 20. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Az derék.
2020. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Német és az Osztrák nem ugyan az :) Ha keresel annyit, akkor kezd el törleszteni, előfizetéssel szép sorban rendezd ne hitelből akard vagy adóság rendezőn keresztül intézd, ha bevagy jelentve.
2020. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez igen!! Magyarországon vagy nyakig eladósodva, Németországban dolgozol és osztrák hitelt akarsz felvenni!4 Te aztán igazán nemzetközi vagy! :D


Komolyra fordítva a szót: ha van 2 kisebb Provident hiteled, akkor 4-500 ezer ft-os fizetéssel ezt nyilván nem okoz gondot kifizetni. Először azt rendezd, aztán egyesével a többit.


Azzal, hogy felveszel újabb hitelt, nem oldasz meg semmit - mondjuk nem is kapnál - csak még jobban eladósodsz.

2020. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen! Magyarvejelentéssel vagyok. Minden hitelem fizetve volt, csak mivel nem érkezett a számlámra több hónapon keresztül munkabér, így felmondtál és abban az időben nem tudtam kirántani a csikkzsebből 700ezer forintot. Mikor kijöttem próbáltam a bankkal megegyezni, de akkor már már napja átadta egy behajtó cégnek. Azért akarok osztrák hitelt, mert magyar bejelentéssel is lehet felvenni hitelt.
2020. okt. 21. 06:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy dolgozz és fizesd vissza a hiteleket
2020. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nahát... Erre nem is gondoltam. Kösz utolsó! XD
2020. okt. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!