Az OTP ingyen cseréli a bankkártyámat, ha egyáltalán nem működik rajta az érintős fizetés?

Figyelt kérdés
Idén augusztusban járt le a kártyám, de már legalább egy éve nem működött rajta a pay pass. Mindig be kellett dugni a terminálba, egy kissé körülményessé tette a fizetést. Gondoltam, úgyis lejár lassan, kibírom a hátralévő időt. Erre augusztusban megkaptam az új kártyát, eltelt két hónap és ezen is behalt a pay pass. Tényleg nem tudom, mi a fene baja van, rendeltetésszerűen használom. Ezek után az lenne a legkevesebb, hogy ingyen kicserélik. A számlámról persze nem győzik levonni havonta az ilyen-olyan díjakat, érdekes módon a levonogatás valahogy mindig működik. Voltatok már hasonló helyzetben?

2020. okt. 30. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelezted ezt a problémát egyszer is a bank felé, hogy esetleg feltárják ennek mi az oka?
2020. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, az előző kártya kapcsán nem jeleztem. Az új kártya pedig épp a napokban halt be. Gondoltam, megkérdezem, hátha jártak mások is hasonló cipőben. De fogom jelezni a banknak is, nem kérdés.
2020. okt. 30. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legelső dolog. Nekem két OTP-s kártyám volt eddig, sosem volt ilyen probléma vele.
2020. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy ma délutáni vásárlásnál lett nyilvánvaló a behalás. Nem egyből a bankba rohantam, de hétfőn első dolgom lesz.
2020. okt. 30. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg meghalt benne az RFID chip. Nekem is volt már ilyen. Ingyen cserélték.
2020. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok, akkor megnyugodtam. Köszönöm!
2020. okt. 31. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Én más banknál vagyok ügyintéző, de ott a hibás kártyának díja van. Nem a teljes, de díja van. Mégpedig azért, mert nem a bank hibájából ment tönkre. Ha eleve hibásan lett legyártva akkor ingyen cserélik, de egyébként miért lenne ingyen?
2020. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért, mert rajtam kívül álló okból mondta be az unalmast? Valami biztos nem stimmelt a legyártásnál, ha csak két hónapig működött.
2020. okt. 31. 22:04
 9/9 anonim válasza:
Nem lehet, hogy csak átmenetileg nem működött? A honlapon is írták, hogy pár hétig problémák voltak az érintős fizetéssel. Többek között az enyém se működött. Ha még nem próbáltad azóta, szerintem próbáld meg, kb. másfél hete már rendben van.
2020. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!