Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van annak költsége, ha szeretn...

Van annak költsége, ha szeretném megszüntetni a lakossági folyószámlám? (OTP-nél)

Figyelt kérdés
Bankot váltottam. A munkabérem már egy másik folyószámlára jön. Ha megszüntetem a régit, van valami költsége? Csak mert néhány ezer forintot hagytam rajta.

2020. nov. 18. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van, akkor nem szünteted meg? :D
2020. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem. :D De szerintem nem állítottam ilyet.
2020. nov. 18. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd...ha nem szünteted meg (és van rajta pénz?), akkor havi zárlati díjat rendszeresen kell majd fizetned, tehát ami rajta van, az biztosan lejön.

Talán van éves díj is (én még nem tapasztaltam).

Ha nem használod, akkor költsd el azt a pénzt, ami rajta van és szüntesd meg. Vagy bemész a bankba és ott átutalják vagy megkapod kézbe, mielőtt törlik.

2020. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!