Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Államkincstárnál lehet készpén...

Államkincstárnál lehet készpénzért venni állampapírt?

Figyelt kérdés
Készpénzben is fizetik ki, ha kiváltom?

2020. nov. 19. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nem, erre nincs lehetőség. kártyával vagy utalással fizethetsz és utalással (megadott számlára) kapod vissza a pénzedet
2020. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Postán vehetsz készpénzért, készpénzt is kapsz vissza.
2020. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Igen lehet. Én mindig készpénzben fizetem be az államkincstárnál, csak egyszer utaltam, mert nem volt kedvem sok pénzzel rohangálni.

Készpénzben is kifizetik, ha kéred, de ma már díjat számolnak fel utána. Régebben az is ingyen volt.

2020. nov. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
... az államkincstár olyan ügyfélszolgálatát keresd, ahol pénztári szolgáltatás is van. Ott lehet kp-ban fizetni. A többinél nem, mert nincs pénztár, ami átvegye/kifizesse.
2020. nov. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

"nem, erre nincs lehetőség."


Nekem sikerült. Miért ne lehetne?

2020. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de sajnos csak pár helyen.


Hozzám a Deák téri van legközelebb. Na ná, hogy ott pont nem lehet, kénytelen voltam elmászni a Váci 71-be.


De lehet, minden további nélkül.


Itt tudod megnézni:

[link]

Ha például a Deák térire rámész, akkor pirossal ki van írva:

Értékesítési pont - Csak bankkártyás fizetés


Na olyat kell keresned, aminél ezt nem írja. Ott tudod készpénzzel is intézni.

2020. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

#5, elnézést, elfelejtettem odaírni, hogy nem az ország vízfejében - Budapesten - élek, és nálunk (megyei jogú város) nincs ilyen opció.

első voltam

2020. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!