Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igényelt az utóbbi időben...

Igényelt az utóbbi időben valaki OTP Online áruhitelt?

Figyelt kérdés

még elsején rendeltem meg egy terméket, amit áruhitellel kívánnék megvenni, ki is töltöttem az online igénylést, azonban nem jött semmi reakció, így előbb az áruháznál kezdtem érdeklődni, de ők úgy látták, hogy a szerződéskötés folyamatban van, kérdezzek rá a banknál.

ott az ügyfélszolgálatos azt állította, hogy a rendszer szerint 4-én kiment az e-mail, ami tartalmazza a szerződéskötéshez vezető linket, amit újraküldeni nem tudnak. azt javasolta, hogyha nem tudom előhozni sehonnan, akkor mondjam vissza az egész rendelést, és indítsak egy újat, új hiteligényléssel 2 nap múlva, amikor ez az igénylés megsemmisül...

céges e-mail címem van, megbízható szolgáltatónál, minden e-mail megjött...most leadtam újból az igénylést, bár az áruház elmondása alapján így már valószínűleg idén nem is jutok a termékemhez, mert az új rendelésem már egy következő készletbe fér csak bele...de megpróbálják orvosolni ezt a problémát...már persze, ha másodjára megkapom az e-mailt...


szóval engem az érdekelne, hogy aki esetleg mostanában hasonló helyzetben volt, rendben megjött-e a pozitív elbírálás után a szerződéskötésről szóló e-mail?


2020. dec. 11. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik áruháznál rendeltél? Egyébként igen, notebook.hu-n kötöttem egy szerződés nem olyan rég, nekem normálisan működött.
2020. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
iStyle-tól. akkor bízok benne, hogy másodjára meg fog jönni.
2020. dec. 12. 04:41
 3/3 anonim ***** válasza:
nem
2020. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!