Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha összegyüjtöttem 100 ezer...

Ha összegyüjtöttem 100 ezer forintot abbol hogy lehet többet csinálni? 17/F

Figyelt kérdés
kössem le bankba?
2010. aug. 13. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
lekötheted,de 100 ezer nem sok.
2010. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
lekötheted természetesen, de ne várj túl sokat.Mármint kamatot. Viszont arra nagyon jó, hogy az ember ne nyúljon hozzá könnyen.
2010. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tedd fel a pirosra
2010. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

100ezret ha beteszel bankba, nem kapod meg a reklámozott kamatot. Kisbetűs rész, hogy félmillió, egymillió vagy tízmillió kell a reklámozott kamathoz.

A 100ezerre lesz az _éves_ kamat ~6%. 6000Ft... Sajnos pénzt csak sok pénzből lehet csinálni.

2010. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
73%
fénymásoló
2010. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én befektetném tippmixbe vagy hasonló sportfogadásba. Ha értesz picit valamilyen sporthoz(de leginkább a focihoz), szóval fel tudod mérni az esélyeket, akkor sok pénzzel játssz kevés meccsre(max. 3-4), és minél kisebb szorzót figyeld(1.5 legyen mondjuk a max), az azt jelenti, hogy minél kisebb, annál nagyobb esélye van annak a csapatnak. Ha 3 meccset játszol meg, ugye a szorzókat össze kell szorozni egymással, pl. 1.3*1.4*1.3=2.366, ezzel kell megszoroznod a befektetett összeget, így ezzel a szorzóval több mint a befektetett pénzed kétszeresét nyered vissza. Én csak kis pénzekkel csinálom(ált. 1000HUF), de a hétvégére való pénzem simán összejön belőle, nekem legtöbbször bejön, bár én tényleg nagyon odafigyelek, nem szeretném azt az ezrest elbukni. Nekem úgy minden hatodik szelvény dől be, bár most nyáron ugye a szünet miatt nem játszottam(VB meccseket nem érdemes tenni), de most kezdődik számomra is a szezon.:)

Persze ez nem a legbiztonságosabb dolog, amit a pénzeddel csinálhatsz, de én ezt tenném(csak nem 1000-el, hanem mondjuk 20-30 ezerrel:)).

2010. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi ha nagyon szájbarágós lett.:)
2010. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. A bankba tenni és lekötni egy szempontból érdemes. Amíg le van kötve, addig ki tudod találni, mit kezdenél vele.

A kérdés, hogy mennyi pénzt szeretnél belőle csinálni mennyi idő alatt (és ehhez milyen munkára vagy hajlandó, illetve milyen kockázatra). Ha úgy vesszük, aki a rulettet javasolta neked nem feltétlenül mondott hülyeséget. Kétségtelenül olyan módszer, amivel gyorsan többet lehet belőle csinálni, de nem biztos, hogy találkozik a te elképzeléseddel.

Millió módja van, hogy többet csinálj belőle, de javasolni azt tudom, hogy tanulj meg befektetni és szerezz pénzügyi intelligenciát. Addig is néhány alapdolog:

A legrosszabb amit tehet, hogy elherdálod.

A második legrosszabb, hogy ülsz rajta (ha bankba teszed az is lényegében ez), de ez is sokkal jobb az elherdálásnál, és átmenetileg lehet értelme.

2010. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!