Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Használják még manapság a...

Használják még manapság a rózsaszín csekket?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 15:37
1 2
 11/16 BlackSword ***** válasza:
Aztán miért tiltották volna be???
2021. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10-es, ugyan vajon miért fáj Neked a rózsaszín csekk feladási mód?

Csak nem postás vagy?

Mert másképp nem tudom elképzelni, miért zavar Téged, hogy más hogy fizeti be a pénzt?

2021. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
10-es vagyok, nem vagyok postai dolgozó, csak azért fáj, mert teljesen drága ez a pénzküldési mód, sokkal egyszerűbb utalni és nem is kell miatta elszenvedni egy rosszul működő, folyamatosan kígyózó sorú postára. Inkább arra kéne rászoktatni az embereket, hogy egy befizetés baromi egyszerű lehet, mobilról is meg lehet csinálni. Nyílván egy kor felett ezt nehezebb, de aki gyk-n tesz fel kérdést, az szerintem el tud indítani egy utalást.
2021. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fárasztó96 ***** válasza:
#13 válaszoló 25 éves vagyok, 2,5 évig volt tanulóként számlám, de mai napig nem tudok utalást indítani, pedig manapság szüntettem meg a másik számlámat. Nyüg a postán sorban állni az tény, de ha a bankba be tudnék fáradni utalást intézni, akkor a postára is bevonulhatok csekkezni. A másik meg hogy a csekknél nem tud a bank becsődölni....
2022. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért menn bankba utalni, miközben tudsz telóról is?
2022. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Fárasztó96 ***** válasza:
Mert nem olyan a készülék, hogy tudjak utalni róla. Amúgy meg eddig mindig olyan munkahelyeim voltak, ahol kp-ban fizettek, így értelme nem lenne a számlának (amikor volt számlám, akkor is csak annyi pénzt hagytam rajta, hogy a vezetési díjat le tudják vonni, ne legyen minuszban a számla)
2022. jún. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!