Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1.300.000 Ft értékű Euro...

1.300.000 Ft értékű Euro átutalása Forint alapú banszámlára mennyi költséggel jár?

Figyelt kérdés

Kb. mennyi költséggel számoljak, ha ennyi eurót szeretnék átutalni forint alapú Raiffeisen bankszámlára?


Hozzáértők válaszát várom egy körülbelüli értékkel.

A "banktól kérdezd" jellegű hsz-okból nem kérek!


Előre is köszönöm!



2021. jan. 5. 15:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd miért gondolod, hogy paranoiás vagyok? :D

A butát még értem, hogy a kérdés alapján te ezt így szűrted le.. :D

Nem vitatom, tényleg az vagyok a pénzügyi dolgokhoz, nem véletlenül tettem fel a kérdést. ^^,


Szerintem az nagyobb értelmi szegénységre (is) utal, hogy egy ártatlan, egyszerű kérdésből te azt vetted ki, hogy én bárkitől azt várom itt, hogy "maximálisan kielégítsék az igényeim". :DDD Ilyet max. a páromtól, de megnyugtatlak nem tartom őt sem efféle terrorban. :D

Bár gondolom nem hinnéd, mert paranoiás vagyok, és elvárom, hogy utánajárjon bárki, aki ezt a kérdést olvassa, minden velem kapcsolatos dolognak. xD


Köszi a hasznos beszélgetést! Jót szórakoztam! :D


Szép estét! :*

2021. jan. 5. 20:27
 12/14 anonim ***** válasza:
2860 Ft
2021. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
+ euro vételi árfolyamon írja jóvá a forintot, szóval nem biztos, hogy 1300000Ft értékű az az euro.
2021. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hintalow ***** válasza:

Mondjuk ugy nehéz válaszolni, hogy leírod HOVÁ akarod küldeni az összeget, de hogy HONNAN, azt nem...

A célszámla kb semmit nem befolyásol a költségek szempontjából, a forrásszámla viszont annál inkább.

Milyen bank, milyen számla (bár ha devizaszámla arra a legtöbb helyen nincs többfajta számlacsomag)

Belföld-külföld stb.

Ezek ismerete nélkül nem lehet sajnos semmit mondani.

2021. jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!