Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Számlacsomagot kell váltani,...

Számlacsomagot kell váltani, ha lejár az OTP Junior kártyám?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és már nem tanulok, viszont még mindig junior kártyám van ami júniusban fog lejárni. Mi a teendő ilyenkor? Automatikusan küldenek majd egy másik kártyát új lejárati idővel? Vagy be kell menni mindenképpen. Elveszhet a számlámon levő összeg?

2021. jan. 6. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Nem veszted el a pénzed, nekem is még a junior kártyám van, pedig már elmúltam 24 éves, csak a számla státusza nem junior.
2021. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Automatikusan kapod a cserekártyát. Az OTP Junior számlacsomagot éves korodig használhatod, aztán automatikusan áttesznek másik számlacsomagba.
2021. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kevered kicsit a szezont a fazonnal. Juniur számlacsomagod 24 (?) éves korodig lehet. Ha a kártyád lejár, automatikusan kapsz újat, a pénzed pedig már csak azért sem tud elveszni, mert az a számládon van, te pedig kártyát kapsz másikat.

Mielőtt betöltöd a Junior felső korhatárát, fog küldeni egy levelet az OTP, hogy válassz másik számlacsomagot, és hogy ha nem teszed, akkor melyik csomagba tesznek át. Addig marad Junior.

2021. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!