Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri 21 ben Tesla részvények...

Megéri 21 ben Tesla részvényekbe fektetni?

Figyelt kérdés
Hosszútávú befektetésre gondoltam és kb 15.000 eurót kockáztatnék.

2021. jan. 13. 08:14
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Pont ez, hogy ez egy olyan iparág ami folyamatosan gyarapodik és fejlődik. Szerintem aki totál képben van ezzel az se tudja megjósolni, hogy mi lesz mondjuk 2 hónap múlva.


Igen vicces és egyszerű a példa mint a faék, de aki a tavaly befektetett az most nyert és folyamatosan nyer még most is.

2021. jan. 13. 08:53
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire képben vagy, akkor minek tetted fel a kérdést?
2021. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Azért, hogy idegesítselek!
2021. jan. 13. 08:56
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Az ostobák nem idegesítenek. :D
2021. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
60%

Hogy 2021-ben érdemes lesz-e valamikor, abban nem vagyok 100%-ig biztos.

Ami biztos, hogy MOST nem!


Most debütált a Nio ET7, ami lehet, hogy be fog tenni egy kicsit a Tesla-nak. Először érdemes megfigyelni, hogy az első 1-2 heti infók és rendelések szerint hogyan alakulnak a jelzések.


Ha megnézed a NIO részvényeit, láthatod, hogy milyen ívet futott az utóbbi hónapokban, mióta egyre nagyobb híre lett az ET7-nek.


Én most inkább abba invesztálnék mindenféleképpen (pontosabban én már megtettem 2020 márciusában, de a te helyedben még most is érdemes).


Tesla részvénybe majd ahogy ettől függően alakul.

2021. jan. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Végre egy kielégítő válasz. Köszönöm!

Nem is hallottam erről a konkurenciáról, de már olvasom is a híreket a berobbanásról.

Köszönöm a válaszodat!

2021. jan. 13. 09:17
 17/28 A kérdező kommentje:
Várni fogok és figyelem az alakulást.
2021. jan. 13. 09:18
 18/28 anonim ***** válasza:
93%
Most nagyon fent van az árfolyam, a következő visszaesésnél viszont érdemes lehet venni még úgy is, hogy hagyományos értelemben rettentően túlértékelt a vállalat. Ami biztos, hogy nem szabad az összes megtakarításodat egyetlen értékpapírba fektetni. Legalább 3-4 különböző papírod legyen, így ha esetleg csődbe megy a Tesla, nem buokd el az egész pénzed.
2021. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
54%
Azért a Tesla részvények árfolyamát nem az autóeladások vitték feljebb, hanem az, hogy a CO2 kvótákat jó áron tudta értékesíteni egy pár másik autógyártónak, ebből származott talán 2,5 mrd dolláros bevétele. Idén is lesz ebből bevétele, de lehet, hogy ezt már beárazták a részvények árfolyamába.
2021. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszi 18-as, ha kaszálok meghívlak egy sörözésre! ;) Legyen szép és vidám napod :D
2021. jan. 13. 11:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!