Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyszerre több bank felé...

Egyszerre több bank felé tartozok, és felmondták minden hitelemet és eladta a bank egy behajtó cégnek. Sajnos olyan magas törlesztőrészletet adtak, hogy nem tudok fizetni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ebben mi a "ráció" ,hogy ilyen magas pénzösszegeket kérnek,mivel a bíróság is,ha jól tudom,ilyen esetben csak max. 50%-ot vonhat....akkor ez most miért jó nekem?
2010. aug. 15. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ők nem a bíróság, ők aztán kérhetnek olyan magasat is, ami a fizetésed 10-szerese, nem igazán érdekli őket
2010. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nA DE NEM TUDOM KIFIZETNI :D
2010. aug. 15. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem érdekli őket, addig is halmozódik a tartozásod a késedelmi kamatokkal... Ha meg lesz valami a neveden, azt lefoglalják. Addig meg vonnak, amit tudnak, nem csak te vagy az egyetlen ügyfelük, nem rokkannak bele (sajnos).
2010. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nem nagyon tudsz mit tenni, én a helyedben nyiéván soha semmimet nem venném a nevemre, aztán hát arról gőzöm nincs hogyan rendezhetnéd, de olyat csinálhatsz, hogy ha egyzser pénzhez jutsz, akkor felajánlod nekik, hogy egy összegben kifizeted, de akkor levenni belőle minden kamatot stb-t
2010. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!