Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha csinalok paypalt es rakok...

Ha csinalok paypalt es rakok ra penzt mennyit von le?

Figyelt kérdés
Pl lenne 100 000 ft-om amit szanok rarakni akkor utalas kozben mennyit vonna le?Mennyi lenne a vegosszeg ami a szamlara kerulne?

2021. jan. 23. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez igazából banktól és számlacsomagtól függ, nézd meg a szerződésben az utalások díját, vagy valószínűleg a weboldalon is fent lesz.

Amúgy meg PayPal számládra én nem tudok arról hogy lenne bármi értelme utalni, ha hozzákapcsolsz kártyát és/vagy bankszámlát akkor ugyanúgy fogsz tudni vele fizetni, pénzt küldeni és fogadni.

2021. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Miért tennél ilyen hülyeséget? Paypal nem normális, gondol egyet és letilt. Én be küldtem nekik a személyim és NEM FOGADTA EL.
2021. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Számlám nincsen épp ezért akartam volna.Anyumnak adni épnz h utalja rá vagy bemenni bankba hogy dobják rá.Legyen egy felület ahonnan utalhatok.
2021. jan. 23. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, neked kell hogy legyen saját bankszámlad plusz kártya is. Azt csatolod a paypalhoz és úgy tudsz utalni rá vagy kivenni. Nem arra való amire te akarod hanem vásárlásra. Te nyissál egy bankszámlát már lehet ingyen is, nagyon sok ingyenes főleg ha tanulsz még vagy 24 év alatt vagy. Oda berakod a pénzt és úgy utalgatsz ahogy akarsz. Bárkinek.
2021. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!