Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Probléma lehet a számlámon...

Probléma lehet a számlámon lévő zártolt összeggel? Tranzakció után egy pár héttel visszakerült a számlámra a zárolt összeg.

Figyelt kérdés
Az újj évvel belekezdtema tőzsdézésbe(nem komolyan, kisebb összegekkel, csak időtöltés céljából) és egy brókeres alkalmazást az Etoro-t használom. Átutaltam az alkalmazásba 400$ értékben forintot és ez a számlámon ugye zárolt összegként jelent meg. Egy pár hét után arra lettem figyelmes hogy ez a 122000ft(akkor 400$) nem hogy eltűnt mint zárolt összeg, hanem visszaadódótt a nem zárolt összeghez, és az alkalmazáson is megva még a 400$. Egy kisebb összeget visszavettem az etoro-tól és sikerült minden gond nélkül az utalás. Vagyis csak úgy lett 400$ plusz a számlámon.( Ja és semmilyen előzménye nincs a számlatörténetemben/kivonatban hogy bármikor is utaltam volna ennek a "cégnek") Értesítenem kéne valakit? Vagy majd le lesz vonva egy idő után? Csakmert ennek lassan egy hónapj és nem tudom hogy emiatt bajba is kerülhetnék e. Előre is köszönöm a válaszokat!!!

2021. jan. 24. 15:15
 1/2 Fsms ***** válasza:

ezek a cégek gyakran adnak számlanyitási bónuszt, mert tudják, hogy úgy is elveszted a pénzed.


A trükk ott van, hogy a ténylegesen befizetett pénzen túl nem tudsz visszahíni semmit.

2021. jan. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ohh, köszönöm a választ. De attól még ném kéne ennek megjelennie a számlatörténetben? Mert az még nem világos hogy igy látatlanba hogy történt ez meg. De a bankom most karbantartást tert mert probléma volt utalásoknál úgyhogy lehet ezzel kapcsolatos.
2021. jan. 26. 15:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!