Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha most utalok a pénzt valakin...

Ha most utalok a pénzt valakinek netbankon keresztül,az holnap (szombat reggelre) megérkezik?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 19:52
 1/4 Fsms ***** válasza:
100%
5 mp belül , ha 10.000.000 belül van, a hétvégén is.
2021. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem feltétlenül. Attól függ, milyen számláról utalsz.

Nekem például van otp takarék számlám, amihez nem tartozik kártya. Azért, mert innen ellophatatlan a pénzem.

Innen szoktam utalni, illetve saját magamnak is, amikor elfogy esetleg a bankkártyámhoz tartozó egyenleg a másik számlámról.


Szívtam már meg vele többször, hétvégén nem megy át soha az utalás. Azt írja, hogy megbízását fogadtuk, és a bank nyitásakor megtörténik a tranzakció.

Viszont visszavonni sem lehet már ekkor, és már hétfő hajnalban 2-4 körül megkapom az összeget.

2021. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért ez a gyors utalás se mindig működik. Nekem múltkor több mint egy óra volt a kézbesítés bankon kívülre.
2021. febr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
54%
Netbankon az utalásnál ki lehet választani, hogy azonnali utalást szeretnél (tehát pár mp-en belül megérkezzen a másik félnek), vagy pedig adsz meg egy időpontot, hogy melyik nap menjen át a pénz (itt a megadott nap reggelén megy át).
2021. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!